FUTURE FARMING REPREZENTUJE ČR NA VÝSTAVĚ EXPO DUBAJ

14. ledna 2022

Společnost Future Farming se od soboty 15. ledna představí na Všeobecné světové výstavě Expo v Dubaji. Future Farming bude organickou součástí českého projektu Město budoucnosti, která bude ve druhé polovině ledna hlavním tématem České republiky a českého pavilonu.

Projekt Město budoucnosti vznikl na půdě Ministerstva průmyslu a obchodu a agentury Czech Trade. Je zaměřen na nové progresivní technologie pro chytrá a udržitelná města. "Ministerstvo ve spolupráci s Jihomoravským inovačním centrem, agenturou CzechInvest a časopisem Forbes pečlivě vybíralo nejinspirativnější české nápady a technologie, jejichž cílem je dosáhnout přívětivější budoucnosti ve městech. Jsme pyšní, že Ministerstvo našim farmám v projektu přisoudilo roli producenta udržitelných potravin a že na EXPU můžeme reprezentovat Českou republiku. Vize Future Farming je od začátku postavena zejména na myšlence udržitelnosti,” říká spoluzakladatel Future Farming a průkopník pokročilé aquaponie Michal Fojtík.

>> Přečtěte si celou tiskovou zpráva ZDE <<

O Future Farming

Společnost Future Farming je první česká firma, která se zabývá komerční výstavbou vertikálních zemědělských farem. Firma staví své know how na pokročilé aquaponii. Nejvýkonnější metodě vertikálního zemědělství, která spojuje pěstování zeleniny s chovem ryb. Základními výhodami vertikálních farem Future Farming jsou zdravější potraviny, jejich snadnější pěstování a minimální dopad na životní prostředí.

Kontakt

Martin Procházka / PR specialista / Future Farming / Vídeňská 188/119d, 619 00 Brno 
T 725 515 159 / T 603 480 824 / E [email protected] / www.futurefarming.cz

crossmenu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram