Webinář o moderním zemědělství

Jak vidíme budoucnost zemědělství?

Pojďte do ní nahlédnout na našem webináři. Zdravé regionální potraviny, udržitelnost bez agrochemie, spojení odvěkých principů přírody s moderními technologiemi. To vše je moderní zemědělství.

Webinář

Středa, 12. června v 18:00
0
dní
0
hodin
0
minut
0
sekund

Zbývá posledních x míst ze 150

Chci se přihlásit

Jsme Future Farming

Moderní zemědělství je naděje na úrodnější a zdravější budoucnost

Lidská populace roste, a tak potřebuje stále více potravin. Konvenční zemědělství této výzvě nemůže čelit věčně a navíc – tím, co po sobě zanechává svým působením, v podstatě podemílá naši potravinovou soběstačnost.

Velkozemědělství připravuje samo sebe o budoucnost

V Česku, na Slovensku i jinde ve světě se velkozemědělství připravuje o udržitelnou budoucnost. Tradiční zemědělství funguje stále stejně bez ohledu na přírodu a bez vyhlídek na zlepšení.

Likvidace zemědělských ploch

Nadměrná spotřeba čisté vody

Nadměrné úhyny v rybích chovech

Nízká produkce kvalitních potravin

Moderní zemědělství – naděje pro lidstvo i udržitelná cesta

V době, kdy konvenční zemědělství dohání úbytky úrody takovými postupy, které zadělávají na ještě větší krizi, jsou technologie moderního zemědělství jednou z mála nadějí. Nadějí na naši potravinovou soběstačnost i na uzdravení krajiny, zdecimované umělými hnojivy, postřiky a další chemií.

 • Moderní technologie

  Moderní zemědělství stojí na technologiích aquaponie, hydroponie a RAS. Aquaponie využívá přirozenou symbiózu živočichů a rostlin: ryb chovaných v čisté vodě na jedné straně a salátů či bylinek pěstovaných v roztoku biologického hnojiva na straně druhé. Hydroponie umožňuje čistým způsobem pěstovat i plodovou zeleninu a RAS patří mezi nejhumánnější způsoby chovu ryb.

 • Šetrné zemědělství

  Šetříme obří objemy vody i celé hektary půdy, a to bez jakékoli agrochemie. A co víc, v lokálních podmínkách dosahujeme vysoké produkce bezkonkurenčně kvalitních potravin. To všechno po celý rok, nezávisle na počasí.

 • Vše vám vysvětlíme na webináři

  Na webináři rozebereme situaci domácího zemědělství, zmíníme problémy s kvalitou potravin, se současným stavem půdy i s nedostatkem vody. Popíšeme vám technologie aquaponie, hydroponie i RAS, jejich hlavní výhody, ale i současná úskalí. Ukážeme vám hobby systémy, s nimiž se můžete do aquaponie či hydroponie pustit v domácím prostředí, i velkokapacitní farmy Future Farming, jejichž produkty můžete ochutnat pod značkou Farmia Food.

Všechny důležité informace máte na dosah ruky.

Provedeme vás světem aquaponie a technologií moderního zemědělství. Odpovíme na otázky, které si možná kladete také:

 • Jaký je vlastně původ potravin na našem trhu?
 • Jak byly pěstovány, co vlastně potraviny obsahují?
 • Jakou cestu tyto potraviny urazí než se dostanou na náš talíř? A co se s nimi během této cesty děje?
 • Proč domácí zemědělství nedokáže konkurovat zahraniční nabídce? Co je tou překážkou?

Zbývá posledních x míst ze 150

Přihláška na webinář

Přihlaste se na webinář o aquaponii zdarma

Odesláním souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů. Registrací na tuto akci vyjadřujete souhlas s těmito podmínkami.

Vítejte ve Future Farming

Rezervujte si místo

30 000 ks

Sazenic vysazeno týdně

1 000x

Prohlídka farem

12 000 m²

Rozloha farem

180 000 ks

Pstruhů

Future Farming v médiích

Myslete globálně, jednejte lokálně

Zapojte se do komunity moderního zemědělství 21. století. Přispět k lepší budoucnosti naši země můžete i vy. Je to snadné.