ZASAĎTE SE O BUDOUCNOST

CHCEME RŮST SPOLEČNĚ S VÁMI

Využijte skvělou investiční příležitost. Získejte podíl v jedné z našich farem, na kterých klíčí byznys budoucnosti.

Investujte do akcií
partneři projektu
akreditovaný projekt

INVESTICE DO NAŠICH FAREM JE ZDRAVÁ

Sytíme rostoucí hlad po zdravých regionálních potravinách. V době, kdy produkci tradičních zemědělců oslabují výkyvy počasí, zdecimovaný stav půdy i úbytek vodních zdrojů, budujeme udržitelnou alternativu nezávislou na tom, co je za měsíc nebo jak je venku. To nám zajišťuje nepřetržitou produkci potravin tak vynikajících, že poptávka zákazníků už převýšila naše kapacity.

1 AKCIE = až 0,375% FARMY

Hodnota jedné akcie ve Future Farming je rovna více než třetině akcií jedné naší farmy. Garantujeme možnost odkupu po 5 letech i minimální ceny odkupu naší produkce.

PO 3 LETECH NEDANĚNO

Zákon je na naší straně. Výnos z prodeje akcií je ze zákona osvobozen z daně z příjmu při držení akcie již po 3 letech. Srážkovou daň z výnosu dividend za vás uhradíme my.

PŘES 10 LET ZKUŠENOSTÍ

Zde finance svěříte odborníkům. Někteří jsou v našich řadách, s jinými úzce spolupracujeme uvnitř aquaponických asociací, ale i třeba na přírodovědeckých univerzitách.

NAKUPTE AKCIE

MĚJTE SVŮJ PODÍL NA ÚSPĚCHU MODERNÍHO ZEMĚDĚLSTVÍ V ČESKU

Nepromeškejte svou šanci na budoucnost. Náš akciový program umožňuje investovat do konkrétní farmy jak jednotlivcům s kapitálem od 100 tis. Kč, tak většímu počtu menších investorů.

JAK VAŠE FINANCE DOKÁŽOU RŮST

Očekávaná valuace společnosti (100%)

439.545.00 Kč

Očekávaná valuace 1 akcie

1.648.293 Kč

Očekávané zhodocení 1 akcie

64,82% (6,48% p.a.)

KAM VAŠE FINANCE VLOŽÍME?

Odkup vhodných pozemků a budov pro výstavbu nových farem
Vývoj a budování našich vlastních aquaponických technologií
Investice do udržitelné budoucnosti včetně snižování uhlíkové stopy
Pořizování násad a krmení pro ryby, vlastní sadba zeleniny
Rozvoj a zajišťování logistiky při prodeji produktů z farem
Logistika prodeje produktů

STAVÍME VE SPRÁVNÝ ČAS A NA SPRÁVNÝCH MÍSTECH

Perspektivnost našich farem předurčuje společenská poptávka po čistých lokálních potravinách, ale i stále naléhavější potřeba potravinové soběstačnosti regionu, související s klimatickými změnami či epidemiologickými uzavírkami. Zájem o aquaponické produkty bude dále sílit. A spolu s ním i ekonomika našeho podnikání.

POZNEJTE NAŠE FARMY

ZCELA FUNKČNÍ BUSINESS

Vše, co tady tvrdíme, jsme již stihli ověřit. Výstavbou a zprovozněním 2 funkčních aquaponických farem, jejich výnosy, důvěrou zkušených investorů a hlavně poptávkou zákazníků, která násobně převyšuje naše produkční kapacity, a proto jsme se rozhodli postavit další 2 farmy.

9

klíčových
investorů za zády

2+2

2 funkční farmy
2 ve stavbě

11

profesionálů přímo
na farmách

198

tun ryb a zeleniny
za poslední rok

ČLENOVÉ

PĚSTUJEME BUDOUCNOST
MŮŽE PATŘIT PRÁVĚ VÁM

Obsazujeme trh, na kterém dosud nemáme konkurenci, a už dnes plánujeme expanzi do dalších zemí. Plně přesvědčeni, že jde o příležitost, která se nemusí opakovat. Co víc, s naplňujícím vědomím pozitivního dopadu na českou půdu a životní prostředí celkově. Rádi ten pocit dopřejeme i vám.

NEZÁVISLÁ
NA POČASÍ

Jak je venku nás při práci nechává chladnými. Produkujeme bez ohledu na sezónu nebo její úrodnost. Naše farmy mají vlastní klima, které přeje bohaté sklizni i výlovu po celý rok.

S HLUBOKOU ÚCTOU
K PŘÍRODĚ

Garantujeme čistě přírodní původ potravin, získávaných bez umělých hnojiv, postřiků či genetických úprav. Farmy provozujeme udržitelně: s minimální spotřebou vody a energie.

VYSOCE TECHNOLOGICKY

V uzavřeném vodním okruhu a za využití moderních technologií získáváme potraviny takových kvalit, jakých v českém podnebí nelze trvale dosahovat jinak, než aquaponicky.

NAKUPTE AKCIE

MÁTE OTÁZKY? NEJSTE SAMI

Od investorů dostáváme nejčastěji tyto

Jaká je aktuální produkce českých farem Future Farming?

První blok farmy Heršpice dokáže při plném výkonu vyprodukovat 20 tun zeleniny a 9 tun ryb měsíčně. Heršpice od podzimu plně přebírají dosavadní produkční roli farmy Kaly, která se vedle vědecko-výzkumné role stává i dodavatelem sazenic pro Heršpice.

Kdy bude zprovozněna farma v Heršpicích?

První blok Heršpic byl stavebně a technologicky dokončen na konci prvního čtvrtletí 2021. Ve druhém a třetím čtvrtletí zde probíhal zkušební provoz, zejména na úrovni testování dílčích sekcí prvního bloku. Ostrý provoz prvního bloku je plánován pro čtvrtý kvartál 2021, během kterého budou dokončeny stavební práce na druhém bloku.

Technologie druhého bloku nainstalujeme v prvním čtvrtletí 2022, během kterého dokončíme stavební práce na třetím bloku a na rybí farmě. Technologie budou nainstalovány v druhém kvartálu 2022. Ve třetím kvartálu pojede farma ve zkušebním provozu a od čtvrtého naplno.

Jaké nové farmy plánujete?

V příštím roce v Česku plánujeme výstavbu dalších 2 farem – jedné na Moravě, druhé v Čechách. Díky tomu naše produkce plně pokryje poptávku z celé republiky. V tuto chvíli probíhá projekční a investiční příprava. Bližší informace budou zveřejněny, jakmile to bude možné. 

Jaký je předpokládaný výnos z dividend akcií?

Výnosy z dividend v 10letém průměru začínají zhruba na 9 % p.a. z pořizovací ceny akcie. 

POJĎME TO PROBRAT

Jaká je vaše představa o investici?  Vaše jméno*

  E-mail*

  Telefon*

  Vaše zpráva

  Ponámka: Kliknutím na tlačítko Odeslat souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů.

  crossmenu
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram