Investice do technologií moderního zemědělství <br><span class="invert">od 5 mil. Kč</span> S garantovaným odkupem produkce

Farmář budoucnosti

Investice do technologií moderního zemědělství
od 5 mil. Kč S garantovaným odkupem produkce

Investujte do technologií moderního zemědělství a staňte se součástí revoluce v agropodnikání. Nakupte technologii a my se postaráme o distribuci a prodej vaší produkce. Zaručujeme, že  veškerou produkci od vás vykoupíme. Vaše investice, naše péče. Staňte se farmářem budoucnosti.

Investujte do technologií moderního zemědělství a staňte se farmářem budoucnosti

Úspěšně jsme ověřili efektivitu svých pokročilých technologií v oblasti aquaponie, hydroponie a recirkulačního aquaponického systému (RAS) na svých vlastních farmách. Tyto inovativní a udržitelné technologie jsou nyní k dispozici pro klienty nejen v Česku, ale také v Evropě a po celém světě. Nabízíme komplexní dodávky technologií, které vycházejí z našeho výzkumu a zkušeností. Přidanou hodnotou je, že se postaráme o veškerou vaši produkci z farmy. Odbyt (prodej a dodání odběratelům) máte zajištěný.

Investice do technologií moderního zemědělství od:

5 000 000 Kč

Co získám investicí do technologií?

 • Farmář budoucnosti

  Stanete se moderním farmářem se stabilním a dlouhodobým zdrojem příjmů v prosperujícím potravinářském průmyslu.

 • Zajištěný odbyt

  Bezstarostný provoz, distribuci a prodej vaší produkce zajistí náš specializovaný tým.

 • Udržitelná potravinová produkce

  Ekologický a energeticky efektivní přístup k produkci udržitelných potravin.

 • Podíl na udržitelnosti potravin

  Zásluhu na rozvoji moderního zemědělství, které pomáhá řešit globální výzvy v oblasti potravin a udržitelnosti.

Chci být moderním farmářem

Spojte se s námi a investujte do pokročilé aquaponie, hydroponie nebo ras.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů
  Po odeslání zprávy vás budeme kontaktovat do dvou pracovních dní.

  Fáze investice do technologií

  Jsme členem investiční skupiny GFF a první českou firmou, která se zabývá komerční výstavbou aquaponických, hydroponických a RAS farem. Dospěli jsme k recirkulačnímu ekonomickému modelu s uzavřeným dodavatelsko-odběratelským řetězcem. Podnikáme v zajištěném ekonomickém oboru primární potřeby.

  • Iniciační fáze

   První fáze je určena pro základní vyjasnění lokality, představení technologií a postupu projektového řízení.

  • Projektová fáze

   Druhá fáze definuje již základní parametry technologií podle individuální potřeby projektu.

  • Realizační fáze

   Po vyřízení legislativních kroků se projekt přesouvá do fáze výstavby a instalace technologií.

  • Spouštění systému

   Poslední fází procesu je spuštění technologií do testovacího a následně běžného provozu s plnou produkční kapacitou. Proškolení vašeho personálu pro bezchybnou správu a úspěšný provoz je samozřejmostí. Dle dohody můžeme zajišťovat monitoring, případnou údržbu systému a všech instalovaných technologií.

  Proč investovat do aquaponické, hydroponické nebo RAS technologie

  Investováním do technologie pokročilé aquaponie, hydroponie nebo RAS se stanete moderním farmářem se zajištěným odbytem produkce. Nízká energetická náročnost, ekologické provozní principy a rostoucí potřeba potravinové soběstačnosti jsou klíčové faktory, které určují perspektivní budoucnost našich řešení. Tyto trendy jsou motivovány narůstající poptávkou po regionálních produktech a také dopady klimatických změn.

  • Lidé budou vždy potřebovat potravu, což činí investice do moderního zemědělství bezpečné a značně výnosné. Investor má plnou kontrolu nad svojí technologií a může nejenom pozorovat její stav, ale také si doslova vychutnat plody své investice.

  • Investice do moderního zemědělství je investice s přidanou hodnotou. Provoz aquaponické, hydroponické i RAS technologie je environmentální, sociální a ekologický projekt. Taková investice nejen že chrání peníze investora, ale je také příkladem ekologického zemědělství, vytváří pracovní místa a pravidelnou dodávku lokálních, vysoce kvalitních potravin na místní trh.

  • Investice do aquaponické, hydroponické či RAS technologie má silný přesah do budoucna. Už teď je jasné, že se lidstvo neobejde bez přesných zemědělských systémů nezávislých na počasí.

  Staňte se moderním farmářem

  Investujte do našich ověřených technologií

  Podívejte se, jak to vypadá na jedné z našich farem.
  Prohlédněte si, jak konkrétně může vypadat vaše investice, která z vás udělá moderního farmáře.

  Moderní farmář

  Nejčastější otázky

  Jak funguje kontinuální odbyt vaší produkce?

  Veškerou produkci od vás budeme vykupovat. Je pro nás klíčové mít jasně stanovený a vzájemně schválený pěstební a chovný plán, který nám umožní efektivně plánovat odběr vaší produkce. Tento plán bude součástí našeho kontraktu, který vám předložíme. Zaručujeme, že produkci od vás budeme vykupovat v odpovídající kvalitě pravidelně, a tím eliminujeme riziko ztráty vaší produkce. Naše závazky budou pevně zakotveny v kontraktu.

  Jaké druhy produktů od vás budeme vykupovat?

  Odkoupíme od vás všechny živočišné i rostlinné produkty. Typy produktů a jejich množství jsou pečlivě navrženy v souladu s pěstebním a chovným plánem. Tento plán společně pečlivě vypracujeme před spuštěním technologií a následně poslouží jako základ pro plánování výkupu produktů. Typy produktů se odvíjí od aktuální poptávky od našich odběratelů, záleží tedy na ročním období a situaci na trhu.

  Jaké jsou podmínky pro odbyt produkce?

  Dodržování správných výrobních procesů, důsledné sledování kvality vstupních materiálů (sazenice a rybí násady) a pravidelná kontrola stavu produkce, jsou klíčové aspekty k zajištění vysoké kvality výsledných produktů. V rámci těchto opatření je nezbytné dbát především na správnou kvalitu vstupů a eliminovat riziko kontaminace.

  Jaký je mechanismus plateb a kdy můžete očekávat platbu za vaši produkci?

  Každý měsíc do desátého dne obdržíte vyúčtování za vykoupené produkty z předchozího měsíce. Na základě vyúčtování vystavíte fakturu k proplacení.

  Co se stane v případě, že nemůžete zajistit dodávku vaší produkce?

  Pokud nastane např. logistický problém a nemůžete nám dodat vaši produkci, nevzniká tím pro vás žádná penalizace. Naopak, pokud bychom měli problémy s odebráním vaší produkce, uplatní se stanovená lhůta, během které musíme expedici zajistit.

  Future Farming v médiích

  Myslete globálně, jednejte lokálně

  Zapojte se do komunity moderního zemědělství 21. století. Přispět k lepší budoucnosti naši země můžete i vy. Je to snadné.