Pro média

Jste novinář a zajímáte se o aktivity společnosti Future Farming? O aktuálních novinkách Vás pravidelně informujeme v rubrice Tiskové zprávy. Máte-li dotaz k připravovaným článkům, ozvěte se nám a my Vám rádi odpovíme na Vaše dotazy.

KONTAKT PRO MÉDIA

Martin Procházka

PR specialista

NAŠI ODBORNÍCI

Jednatel, odborný garant

Michal Fojtík

Michal je předním českým odborníkem v oblasti aquaponie a také odborným garantem projektů společnosti Future Farming.
Jednatel, analytik

Martin Podoba

Martin poskytuje médiím především analytické komentáře k vývoji aquaponie i k připravovaným projektům společnosti Future Farming v České republice a na Slovensku.

TISKOVÉ ZPRÁVY

Koronakrize urychlí budování aquaponických farem. V následujících letech jich může v Česku vyrůst několik desítek

Brno, 29. dubna 2020

Řada evropských zemí včetně České republiky se po uzavření vnějších hranic začíná zabývat otázkou vyšší potravinové soběstačnosti. Jedním z možných řešení jsou investice a rozvoj aquaponických farem.

Celá zpráva

Pěstování ovoce a zeleniny se přesouvá z polí blíže k centrům měst

Brno, 20. února 2020

Saláty, jahody, rajčata, lososovité ryby a řadu dalších potravin nejvyšší kvality je dnes možné produkovat s minimálním dopadem na životní prostředí v aquaponických farmách. 

Celá zpráva

Zelené investice jsou v kurzu. Češi ale mají jen omezené možnosti výběru

Brno, 20. listopad 2019

Poptávka po dluhopisech k financování projektů s pozitivním dopadem na životní prostředí je v současné době obrovská. Takzvané zelené dluhopisy velkých nadnárodních korporací jsou určeny pro institucionální investory. Drobní čeští investoři se mohou dostat k zajímavým investičním projektům prostřednictvím firemních dluhopisů.

Celá zpráva

MATERIÁL KE STAŽENÍ

FUTURE FARMING V MÉDIÍCH

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram