FishFarm 1.0

Technologie pro podniky a průmysl

FishFarm 1.0

FishFarm je inovativní technologie intenzivního chovu sladkovodních ryb s vysokou produkcí a minimálními provozními náklady. Je založená na uzavřeném cyklu, který využívá granulované krmivo respektující specifické potřeby jednotlivých druhů ryb.

střední a velké komunity 

vyrobci a zpracovatelé potravin

komerční rybářství

FISHFARM 1.0 - technologie pro udržitelný intenzivní chov sladkovodních ryb

FishFarm 1.0 se vyznačuje vysokou produkcí ryb, výrazně nízkými požadavky na zdroj vody a velmi omezeným vypouštěným znečištěním. Ryby ve FishFarm systémech jsou krmeny výhradně granulovaným krmivem respektujícím specifické požadavky jednotlivých druhů ryb. Technologie FishFarm je ekologická, trvale udržitelná a efektivní.

Představte si inovativní přístup intenzivního chovu směřující k uzavřenému cyklu, kde odchází pouze tuhý kal a nezbytná část znečištěné vody. Do tohoto cyklu přinášíme násadu ryb a kvalitní krmivo od prověřeného dodavatele.

Systém poskytuje odchovné nádrže pro chov až 35 tun sladkovodních ryb ročně.

PŘEDNOSTI, PŘÍNOSY A KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

 • Vlastní produkce udržitelných potravin bez agrochemie
 • Kontrola chovného prostředí
 • Úspora vody
 • Snížení rizika onemocnění ryb
 • Vysoce efektivní využití prostoru
 • Vysoká a trvale udržitelná produkce 

Technologie pro udržitelný intenzivní chov ryb

 • FISHFARM 1.1 – CHOV PSTRUHA DUHOVÉHO

  Tato technologie představuje špičkový systém intenzivního chovu ryb, který umožňuje chovat ryby v plně řízeném prostředí při zachování ekologické a udržitelné produkce s minimálními dopady na okolní ekosystém. Technologie FISHFARM 1.1 – chov Pstruha duhového je nastavena na optimální podmínky pro chov této sladkovodní ryby.

  Roční produkce ryb: až 35 tun

  Rozměry technologie vč. manipulačního prostoru: 25 x 12 x 3 m (Š x H x V)

  Odběr el. energie: 400 kWh/den

  Spotřeba vody: 12 m³/den

 • FISHFARM 1.2 – CHOV SUMEČKA AFRICKÉHO

  Technologii jsme optimalizovali pro chov Sumečka afrického, který se stává oblíbenou rybou u  evropských spotřebitelů. Systém představuje špičkovou technologii intenzivního chovu ryb, která umožňuje chovat ryby ve vysoké denzitě a v plně řízeném prostředí, ale při zachování ekologické a udržitelné produkce s minimálními dopady na okolní ekosystém. 

  Roční produkce ryb: až 35 tun

  Rozměry technologie vč. manipulačního prostoru: 30 x 5 x 3 m (Š x H x V)

  Odběr el. energie: 400 kWh/den

  Spotřeba vody: 15 m³/den

 • FISHFARM 1.3 – CHOV TILAPIE NILSKÉ

  Tato farma představuje další krok v naší špičkové technologii intenzivního chovu ryb. Tato verze je speciálně upravena pro efektivní chov Tilapie nilské, která je oblíbená pro svou chuť a vysoké nutriční hodnoty. Naše technologie umožňuje intenzivní chov těchto ryb v plně řízeném prostředí s důrazem na ekologickou a udržitelnou produkci.

  Roční produkce ryb: až 35 tun

  Rozměry technologie vč. manipulačního prostoru: 17 x 12 x 3 m (Š x H x V)

  Odběr el. energie: 400 kWh/den

  Spotřeba vody: 12 m³/den

Aquaponické ryby a RAS technologie

Ryby hrají v aquaponickém systému hlavní roli. Jejich organický odpad totiž slouží jako dokonalé hnojivo pro aquaponické rostliny. Podívejte se, jaké druhy sladkovodních ryb chováme a v jakých podmínkách u nás na aquaponických farmách žijí.

FishFarm 1.0

FishFarm přináší úsporu vody, kontrolu chovného prostředí a snižuje riziko onemocnění ryb díky efektivnímu využití prostoru a minimalizaci vlivu na životní prostředí.

 • Úspora vody

  FishFarm přináší významnou úsporu vody díky systému recyklace a filtrace, což minimalizuje  potřebu nové vody. To je obzvláště výhodné v oblastech s omezenými zdroji vody.

 • Humánní přístup

  Díky kontrole chovného prostředí umožňuje FishFarm optimální podmínky pro ryby. Monitorování a úpravy teploty, pH a obsahu kyslíku zlepšují růst, zdraví a výkonnost ryb.

 • Udržitelnost a ekologie

  FishFarm snižuje riziko vzniku chorob a parazitů díky lepší kontrole chovného prostředí a minimalizaci použití antibiotik a léčiv. Efektivní využití prostoru umožňuje intenzivní produkci ryb i na malé ploše, což přispívá k ochraně životního prostředí a udržitelnému chovu ryb.

FISHFARM 1.0

Produkční technologický celek pro intenzivní chov sladkovodních ryb

FishFarm je pokročilá technologie RAS pro intenzivní chov ryb s  respektem k přírodě, ohledem na životní podmínky živočichů, vaše zdraví i udržitelnost!

Mám zájem o technologii FISHFARM 1.0

OZVĚTE SE NÁM, RÁDI VÁM PORADÍME

  Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů
  Po odeslání zprávy vás budeme kontaktovat do dvou pracovních dní.

  Prohlédněte si aquaponickou farmu Future Farming Kaly

  Aquaponická, ekologická, výzkumná a edukační – taková je naše farma v Kalech severně od Brna. 

  Zaměřujeme se zde na chov pstruha duhového a v rostlinné části pěstujeme listovou zeleninu, bylinky a microgreens. Indoorová část farmy poskytuje úrodu celoročně. 

  Future Farming v médiích

  Myslete globálně, jednejte lokálně

  Zapojte se do komunity moderního zemědělství 21. století. Přispět k lepší budoucnosti naši země můžete i vy. Je to snadné.