Aquaponická farma Future Farming pomohla T-Mobile získat speciální cenu v Czech TOP Shop 2020

Výjimečný koncept kamenné provozovny Magenta Experience Center získal speciální ocenění za inovativní řešení pro zákazníky

23. dubna 2021

Futuristicky pojaté prodejní místo Magenta Experience Center společnosti T-Mobile vybavené spoustu nových technologií i aquaponickou minifarmou Future Farming dnes získalo speciální ocenění v soutěži Czech TOP Shop 2020.

Odborná porota složená z profesionálů v oblasti maloobchodu, marketingu a vzdělávání dnes v soutěži Czech Top Shop udělila speciální cenu prodejně Magenta Experience Center společnosti T-Mobile. Prodejna v pražském nákupním centru Arkády Pankrác byla oficiálně otevřena v únoru 2021. Zcela ojedinělý koncept klade důraz na ekologii, recyklaci a udržitelnost. 

„Sektor obchodu se neustále snaží zlepšovat své služby a hledá nová inovativní řešení pro své zákazníky,“ komentoval počin T-Mobile Tomáš Prouza, prezident Svazu obchodu a cestovního ruchu v České republice a  zároveň předseda poroty soutěže.

Zástupci T-Mobile měli ze získaného ocenění velkou radost. „Získané ocenění potvrzuje, že jsme se s konceptem Magenta Experience Center vydali správným směrem. Naším cílem bylo přiblížit se zákazníkům, jejich potřebám a nabídnout jim na jednom místě kombinaci informací, zábavy i relaxace,“ uvedl Michal Dvorský, ředitel maloobchodního prodeje společnosti T-Mobile. 

“Rád bych panu Dvořákovi i celému jeho týmu poblahopřál. Jak jsem již řekl v únoru při zahájení provozu, Magenta Experience Center je úžasná. Myslím, že velmi přirozeným a nápaditým způsobem představuje zákazníkům T-Mobile nové technologie. A já jsem samozřejmě rád, že mezi všemi technologickými vychytávkami zákazníci najdou i naši malou aquaponickou farmu, která lidem ukáže budoucnost v produkci zdravých, čerstvých a ekologicky udržitelných potravin,” řekl při příležitosti ocenění Magenta Experience Center zakladatel Future Farming Michal Fojtík.

O Future Farming

Společnost Future Farming je první česká firma, která se zabývá komerční výstavbou vertikálních zemědělských farem. Firma staví své know how na pokročilé aquaponii. Nejvýkonnější metodě vertikálního zemědělství, která spojuje pěstování zeleniny s chovem ryb. Základními výhodami vertikálních farem Future Farming jsou zdravější potraviny, jejich snadnější pěstování a minimální dopad na životní prostředí.

Kontakt

Martin Procházka / PR specialista / Future Farming / Vídeňská 188/119d, 619 00 Brno 
T 725 515 159 / T 603 480 824 / E [email protected] / www.futurefarming.cz

crossmenu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram