Vyjádření vedení společnosti Future Farming k aktuální situaci na Ukrajině

S eskalací válečného konfliktu na Ukrajině máme potřebu vyjádřit se ke vzniklé situaci.

1. března 2022

Odsuzujeme násilí, bezpráví a agresi, kterou s sebou přináší každá válka, a to včetně války na Ukrajině, které jsme právě svědky. Jako inovativní technologická společnost v oboru zemědělství a produkce potravin jsme připraveni okamžitě i dlouhodobě pomáhat lidem i zemím, které tato válka zasáhne, a to hlavně v oblasti produkce potravin.
 

Z pohledu Future Farming bychom chtěli naše investory ujistit, že i nadále s plným nasazením pokračujeme v započatých projektech. Ukrajina ani Rusko nepatří do zájmových sfér našeho podnikání a žádný z našich projektů není válečným konfliktem přímo ohrožen. Ba naopak. V přímém přenosu sledujeme, jak válečný konflikt mění pohled vlád jednotlivých zemí na nakládání se svým přírodním bohatstvím a zdroji. 

Přečtěte si celou tiskovou zpráva ZDE

 

O Future Farming

Společnost Future Farming je první česká firma, která se zabývá komerční výstavbou vertikálních zemědělských farem. Firma staví své know how na pokročilé aquaponii. Nejvýkonnější metodě vertikálního zemědělství, která spojuje pěstování zeleniny s chovem ryb. Základními výhodami vertikálních farem Future Farming jsou zdravější potraviny, jejich snadnější pěstování a minimální dopad na životní prostředí.

Kontakt

Martin Procházka / PR specialista / Future Farming / Vídeňská 188/119d, 619 00 Brno 
T 725 515 159 / T 603 480 824 / E [email protected] / www.futurefarming.cz

crossmenu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram