Zapojte se

NECHTE SVÉ FINANCE RŮST PRO BUDOUCNOST

Moderní zemědělství je hudbou zítřka. Nástroje pro něj ladíme už dnes.

Pěstujte své investice

JSME VE SPRÁVNÝ ČAS NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ

Perspektivní budoucnost našich farem předurčuje jejich nízká energetická náročnost, ekologické principy provozu i rostoucí potřeba potravinové soběstačnosti, související s poptávkou po regionálních produktech, klimatickými změnami i s geopolitickým vývojem.

NEZÁVISLOST NA POČASÍ

Naše farmy jsou plně produktivní bez ohledu na sezónu nebo její úrodnost. Mají svoje vlastní klima, což umožňuje objemné sklizně i výlovy po celý rok.

EKOLOGICKÁ PROSPĚŠNOST

Garantujeme čistě přírodní původ potravin, bez umělých hnojiv, chemie či genetických úprav. Farmy provozujeme s minimální spotřebou vody i energie.

SOBĚSTAČNOST REGIONU

Proč dovážet z ciziny, když potraviny nejvyšších kvalit mohou růst hned za humny? Naše farmy jsou v přímém sousedství těch měst, které zásobují.

JAK AQUAPONIE FUNGUJE?

MĚJTE SVŮJ PODÍL NA NAŠEM ÚSPĚCHU

Nepromeškejte svoji šanci na budoucnost. Nechte své finance růst tak zdravě, jako to umí náš salát. Nabízíme vám až 13% zhodnocení vložených prostředků. Jaké jsou možnosti?

INVESTUJTE 
DO DLUHOPISŮ

Investice od:
50 000 Kč
Úrok:
13 % p.a.

Obsazujeme trh, na kterém dosud nemáme konkurenci, a už dnes plánujeme expanzi do dalších zemí. Plně přesvědčeni, že jde o příležitost, která se nemusí opakovat.

NA CO VYUŽÍVÁME PENÍZE Z DLUHOPISŮ?
Nákup pozemků a budov pro další farmy
Vývoj a výstavba aquaponické technologie
Provozní náklady (elektřina, plyn a voda)
Násady a krmení
pro ryby
Sadba zeleniny
Logistika prodeje produktů
Chci investovat

PODÍLOVÉ
VLASTNICTVÍ

Investice od:
100 tis. Kč

Mít vliv na pozitivní vývoj naší planety a současně výnosně investovat své peníze je díky aquaponickým farmám velmi snadné. Pokud hledáte způsob, jak smysluplně použít své finance, mít potěšující zisk a také radost.

CO VŠECHNO SI KUPUJETE SPOLU S FARMOU?
Zajistíme vhodnou lokalitu, pozemky a prostory
Vybudujeme fungující aquaponickou farmu včetně  technologií
Zabezpečíme její plynulý chod, obstaráme odborně proškolíme personál
Zařídíme výkup a zpracování veškeré produkce
Budeme provádět pravidelnou inspekci pěstební části i chovu ryb
Na základě ekonomických analýz vybereme druhy zeleniny a ryb.
VOLBA FORMY SPOLUPRÁCE
od 1 mil. Kč

STAŇTE SE VLASTNÍKEM FARMY ČI TECHNOLOGIE

Nechte si postavit vlastní farmu nebo si do svého objektu instalujte naši ověřenou technologii aquaponie, hydroponie, RAS či jejich kombinace. Návratnost 5–7 let.
od 100 tis. Kč

INVESTUJTE DO AKCIÍ

Kupte si podíl na jedné z aquaponických, hydroponických či RAS farem, provoz na ní kompletně zajistí Future Farming.

od 10 tis. m2

ZHODNOŤTE SVŮJ POZEMEK

Vydělejte na pronájmu nebo prodeji pozemku pro aquaponickou, hydroponickou či RAS farmu.
POJĎTE DO TOHO S NÁMI!
Chci MÍT podíl na farmě

MÁTE OTÁZKY? NEJSTE SAMI

Tyto dostáváme nejčastěji.

Jaké ovoce, zeleninu a ryby můžeme vyprodukovat v aquaponickém systému?

Ve Future Farmingu umíme nastavit podmínky pro život ryb i rostlin do posledního detailu. Od teploty vody a vzduchu až po velmi přesné parametry pH nebo kyslíku rozpuštěného ve vodě. To nám umožňuje pěstovat téměř jakékoli sladkovodní ryby a živočichy a vhodně je kombinovat se zeleninou a ovocem. Dokážeme pěstovat i velmi exotické druhy zeleniny, které se jinak musejí dovážet přes půl planety.

Proč je u aquaponie důležité osvětlení?

Světlo dodává rostlinám energii. Naše farmy využívají sluneční světlo, které je samozřejmě pro rostliny to nejlepší, ale v našich zeměpisných šířkách musíme používat i umělé osvětlení, především v zimních obdobích. Díky pokroku v technologii LED osvětlení a díky nejnovějším výzkumům fotosyntézy a chlorofylu jsme dnes schopni tato světla navrhovat přesně pro potřeby každé rostliny. Spotřeba elektřiny se tímto způsobem dá optimalizovat a rostliny dostávají přesně to, co potřebují. Je za tím mnoho let výzkumů a testování. Nejnovější studie holandských výrobců pěstebních světel prokázaly, že i pod umělým osvětlením lze vypěstovat stejně kvalitní rostlinu jako na slunečním světle. Takže v této oblasti se opíráme o nejmodernější techniku.

Proč jsou v aquaponii používány bakterie?

Bakterie hrají klíčovou roli v koloběhu živin. Tak jako má člověk ve střevech až 2 kg bakterií, aby mohl efektivně přijímat živiny z potravy, v aquaponickém systému tyto bakterie přeměňují zplodiny rybího metabolismu na živiny pro rostliny. První kolonie bakterií žije ve střevech ryb, kde zpracovává potravu. Druhá kolonie žije v biologických filtrech. Obě kolonie jsou monitorovány a v případě potřeby doplňovány. Klíčové je používání speciálního krmiva, na které jsou bakterie zvyklé, a celý proces pak funguje velmi efektivně. Pokud by se bakteriální kolonie narušily například použitím chemikálií nebo antibiotik, začnou převažovat kvasné nebo hnilobné procesy a celý aquaponický systém přestane fungovat. Proto je použití těchto látek v aquaponii nepřípustné. Kolonie tvoří soubor několika desítek bakteriálních druhů, který dohromady dělá přesně to, co je potřeba. V této oblasti jsme investovali obrovské prostředky do výzkumu vhodných druhů bakterií a je to stěžejní částí našeho know-how. Nevhodné zacházení s krmivem a bakteriemi je nejčastějším důvodem, proč lidem aquaponie nefunguje nebo kolabuje.

Je lepší aquaponie v otevřeném, nebo uzavřeném prostoru?

Každá aplikace má své výhody a nevýhody. V uzavřeném prostoru lze dosahovat vyšších výnosů a celoročního provozu. Je to ovšem vykoupeno vyšší spotřebou energie. U venkovních aplikací je spotřeba energií minimální, ale provozovat je lze pouze sezónně. Další rozdíly spočívají v nárocích na hygienu prostředí a v dodržování kvalitativních požadavků. Venkovní aplikace nikdy nemůže splňovat standardy kvality nastavené společností AQP Food pro absolutně kvalitní potraviny.

NEJSME FATA MORGANA, MÁME HMATATELNÉ VÝSLEDKY

Vše, co tady tvrdíme, jsme již stihli stvrdit. Výstavbou a zprovozněním 4 funkčních farem, jejich výnosy, doložitelnými výživovými hodnotami produktů či třeba poptávkou několikanásobně převyšující naši současnou nabídku.

9

klíčových
investorů

2

funkční firmy
v Česku

11

zapálených
zaměstnanců

198

tun zeleniny
a ryb ročně

MŮŽETE NÁM POSKYTNOUT I SKLENÍK ČI POZEMEK?

To musím vidět
crossmenu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram