Future Farming podpoří třídenní festival Envirofest 2023

Future Farming podpoří třídenní festival Envirofest 2023

Future Farming podpoří festival Envirofest, který se koná v září v Dolních Kounicích nedaleko Brna. Na festivalu bude vlastní Future Stage, kde se návštěvníci budou moci seznámit s udržitelným způsobem produkce potravin, včetně komunitního způsobu pěstování zeleniny a chovu ryb. Future Farming se zaměřuje na technologie, které minimalizují vliv na životní prostředí a chrání přírodu. Cílem festivalu je šířit osvětu a propagovat udržitelnější způsob života.

Dobrá zpráva pro všechny, kteří se zajímají o udržitelnost a ochranu životního prostředí! Třetí ročník festivalu Envirofest, který proběhne od 8. do 10. září 2023 na Hradě a zámku v Dolních Kounicích nedaleko Brna, bude hostit spolupráci s naší technologickou firmou Future Farming. Jako průkopníci vyspělých technologií pro produkci potravin s minimálním vlivem na životní prostředí jsme se spojil s organizátory tohoto unikátního festivalu plného umění, hudby a osvětových akcí.

Future Stage: Komunitní způsob pěstování a chovu ryb

Jedním z vrcholů festivalu bude vytvoření speciálního programového bodu nazvaného “Future Stage“. Tato stage bude nabízet návštěvníkům příležitosti seznámit se s udržitelným způsobem produkce potravin, včetně komunitního pěstování zeleniny a chovu ryb. Vše bude prezentováno pomocí inovativních technologií, které umožňují šetrnou produkci potravin s ohledem na životní prostředí.

Michal Fojtík, jeden ze zakladatelů Future Farming, sděluje: “Návštěvníkům festivalu ukážeme komunitní způsob pěstování zeleniny a chovu ryb, který se stává díky našim technologiím dostupným komukoliv. Samozřejmě, že návštěvníci budou moci ochutnat i naše produkty.

Společná vize pro lepší budoucnost

Envirofest a Future Farming jsou spojeny společnou vizí – ochranou životního prostředí a budováním udržitelnější budoucnosti. Organizátor festivalu, Zbyněk Hanko, zdůrazňuje: “Jsme nadšení z této spolupráce. Získali jsme silného partnera, který je s námi na stejné myšlenkové vlně. Nejsme jen hudebním festivalem, snažíme se šířit osvětu a vzdělávat veřejnost v environmentálních tématech, spojovat lidi, kterým není jedno, co se s naší planetou děje.

Future Farming a Envirofest společně ukazují, že vědecký pokrok a zájem o zachování přírody se mohou vzájemně podporovat.

Envirofest 2023 slibuje tři dny plné hudby, poezie, přednášek a workshopů, a věříme, že Future Stage bude jedním z vrcholů tohoto inspirativního festivalu pro udržitelnější způsob života.

Připojte se k této spolupráci a podpořte budoucnost naší planety na Envirofestu 2023 v Dolních Kounicích.

Sdílet článek

Líbí se vám článek? Nepropásněte další

Přihlaste se do občasníku naší aquaponické redakce.

    Odesláním souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

    Future Farming v médiích

    Myslete globálně, jednejte lokálně

    Zapojte se do komunity moderního zemědělství 21. století. Přispět k lepší budoucnosti naši země můžete i vy. Je to snadné.