Future Farming reprezentuje ČR na světové výstavě EXPO Dubai

Future Farming reprezentuje ČR na světové výstavě EXPO Dubai

Společnost Future Farming se od soboty 15. ledna představí na Všeobecné světové výstavě Expo v Dubaji. Future Farming bude organickou součástí českého projektu Město budoucnosti, která bude ve druhé polovině ledna hlavním tématem České republiky a českého pavilonu.

Projekt Město budoucnosti vznikl na půdě Ministerstva průmyslu a obchodu a agentury Czech Trade. Je zaměřen na nové progresivní technologie pro chytrá a udržitelná města. “Ministerstvo ve spolupráci s Jihomoravským inovačním centrem, agenturou CzechInvest a časopisem Forbes pečlivě vybíralo nejinspirativnější české nápady a technologie, jejichž cílem je dosáhnout přívětivější budoucnosti ve městech. Jsme pyšní, že Ministerstvo našim farmám v projektu přisoudilo roli producenta udržitelných potravin a že na EXPU můžeme reprezentovat Českou republiku. Vize Future Farming je od začátku postavena zejména na myšlence udržitelnosti,” říká spoluzakladatel Future Farming a průkopník pokročilé aquaponie Michal Fojtík.

Přečtěte si celou tiskovou zprávu.

Sdílet článek

Líbí se vám článek? Nepropásněte další

Přihlaste se do občasníku naší aquaponické redakce.

    Odesláním souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

    Future Farming v médiích

    Myslete globálně, jednejte lokálně

    Zapojte se do komunity moderního zemědělství 21. století. Přispět k lepší budoucnosti naši země můžete i vy. Je to snadné.