Zapojte se do budování aquaponické infrastruktury v ČR

Zapojte se do budování aquaponické infrastruktury v ČR

Aquaponie je zdravá a udržitelná cesta k potravinové soběstačnosti a pomalu, ale jistě se stává alternativou k tradičnímu zemědělství. Důkazů už jsme získali dost. Aby se však mohla prosadit celorepublikově, je potřeba vybudovat kvalitní aquaponickou síť. A na to je potřeba dostatek financí.

Future Farming jako součást chytré budoucnosti

Klíčem k moderní a udržitelné budoucnosti jsou zejména nové technologie a přístupy. Že mezi ně patří také aquaponie, prokázala naše účast v projektu City For The Future. Zařadili jsme se tak mezi 20 inovativních českých firem, které nabízí řešení spojené s chytrým a udržitelným rozvojem měst. Stojíme nyní po boku takových významných společností, jako jsou Košík.cz a ŠKODA Auto a.s., ale jsme také partnerem České republiky. V rámci projektu CiFF naši zemi reprezentujeme.

Jak se dělá úspěch

K takovému úspěchu nám mimo jiné pomohly investice z vnějšku, a to jak od privátních investorů, tak od firem či kapitálových společností. Díky těmto financím jsme mohli:

 • koupit vhodné pozemky a vystavět aquaponické farmy,
 • vyvinout vlastní technologie,
 • pořídit násady a krmení pro ryby,
 • provést výsadbu salátů a bylinek,
 • pokrýt provozní náklady,
 • zajistit logistiku při prodeji produktů.

Každý, kdo se zapojil, významně přispěl ke zdravé budoucnosti a zároveň zasadil své investice do úrodné půdy. Vlastně vody, protože půdu nepoužíváme.

Budujeme byznys, který v ČR nemá konkurenci

Rozhodně však neusínáme na vavřínech. Naším cílem je vybudovat v ČR další dvě aquaponické farmy, aby byly zdravé potraviny dostupné opravdu všem, a vyvíjet nové technologie, které pomohou ještě více šetřit životní prostředí. Proto rádi přivítáme další investory, kteří chtějí participovat na byznysu budoucnosti.

Mějte svůj podíl na našem úspěchu

Menším soukromým investorům vyhovují takzvané zelené dluhopisy, u kterých investice začíná již na 50 000 Kč. Druhou možností je náš akciový program. Obě varianty umožňují podílet se na:

 • produkci zdravých potravin,
 • šetření životního prostředí,
 • budování potřebné aquaponické infrastruktury,
 • stabilně rostoucí ekonomice našeho podnikání, která přináší velmi zajímavé zhodnocení investic.

Využijte skvělou investiční příležitost

Perspektivnost našich farem předurčuje vysoká poptávka po zdravých lokálních produktech a stále naléhavější potřeba potravinové soběstačnosti jednotlivých regionů. Výnosy našich dvou funkčních farem i důvěra devíti klíčových investorů svědčí o tom, že stojíme na začátku úrodné budoucnosti. Podílejte se na ní s námi.

Chci pěstovat investice

Sdílet článek

Líbí se vám článek? Nepropásněte další

Přihlaste se do občasníku naší aquaponické redakce.

  Odesláním souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

  Future Farming v médiích

  Myslete globálně, jednejte lokálně

  Zapojte se do komunity moderního zemědělství 21. století. Přispět k lepší budoucnosti naši země můžete i vy. Je to snadné.