Future Farming reprezentuje ČR na světové výstavě EXPO Dubaj

14. 1. 2022

Společnost Future Farming se od soboty 15. ledna představí na Všeobecné světové výstavě Expo v Dubaji. Future Farming bude organickou součástí českého projektu Město budoucnosti, která bude ve druhé polovině ledna hlavním tématem České republiky a českého pavilonu.

Projekt Město budoucnosti vznikl na půdě Ministerstva průmyslu a obchodu a agentury Czech Trade. Je zaměřen na nové progresivní technologie pro chytrá a udržitelná města. "Ministerstvo ve spolupráci s Jihomoravským inovačním centrem, agenturou CzechInvest a časopisem Forbes pečlivě vybíralo nejinspirativnější české nápady a technologie, jejichž cílem je dosáhnout přívětivější budoucnosti ve městech. Jsme pyšní, že Ministerstvo našim farmám v projektu přisoudilo roli producenta udržitelných potravin a že na EXPU můžeme reprezentovat Českou republiku. Vize Future Farming je od začátku postavena zejména na myšlence udržitelnosti,” říká spoluzakladatel Future Farming a průkopník pokročilé aquaponie Michal Fojtík.

Přečtěte si celou tiskovou zprávu ZDE

DALŠÍ ČLÁNKY

Všechny články
calendar-fullcrossmenu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram